POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 322

7.726.113 liczba odwiedzin od
01.01.2014

II liga 2016-2017 - Tabela, wyniki

LIGA - RUNDA II

  O miejsce I Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Arka Rumia 4 3 0 1 16 178-64 4
2 AZS AWF Warszawa 4 3 0 1 16 127-104 4
3 Rugby Ruda Śląska 4 0 0 4 0 27-164 0
  O miejsce IV Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Wataha Zielona Góra 4 4 0 0 120 159-79 4
2 Sparta Jarocin 4 1 0 3 7 103-114 3
3 Legia Warszawa 4 1 0 3 5 94-163 1
  O miejsce VII Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Rugby Białystok 4 3 0 1 15 91-80 3
2 Alfa Bydgoszcz 3 2 0 1 11 149-62 3
3 RC Częstochowa      3 0 0 3 1 51-149 2
  O miejsce X Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Chaos Poznań 4 3 0 1 15 99-47 3
2 Miedziowi Lubin 3 2 0 1 10 59-47 2
3 Mazovia Mińsk Maz. 3 0 0 3 0 26-90 0

28-29.10.2017 - Runda II - Kolejka VI
O I miejsce: Rugby Ruda Śląska v Arka Rumia 0:26 (0:5)
O IV miejsce: Wataha Zielona Góra v Sparta Jarocin 32:26 (15:21)
O VII miejsce: RC Częstochowa v Alfa Bydgoszcz - nie odbył się
O X miejsce: Miedziowi Lubin v Chaos Poznań 24:21 (19:16)

14.10.2017 - Runda II - Kolejka V
O I miejsce: AZS AWF Warszawa v Rugby Ruda Śląska 35:12 (14:0)
O IV miejsce: Legia Warszawa v Wataha Zielona Góra 17:43 (5:13)
O VII miejsce: Rugby Białystok v RC Częstochowa 25:0 vo
O X miejsce: Mazovia Mińsk Mazowiecki v Miedziowi Lubin 13:25 (8:6)

07-08.10.2017 - Runda II - Kolejka IV
O I miejsce: Arka Rumia v AZS AWF Warszawa 32:33 (10:14)
O IV miejsce: Sparta Jarocin v Legia Warszawa 34:10 (15:5)
O VII miejsce: Alfa Bydgoszcz v Rugby Białystok 39:13 (22:3)
O X miejsce: Chaos Poznań v Mazovia Mińsk Mazowiecki 29:10 (10:3)

23-24.09.2017 - Runda II - Kolejka III
O I miejsce: Arka Rumia v Rugby Ruda Śląska 75:0 (53:0)
O IV miejsce: Sparta Jarocin v Wataha Zielona Góra 19:22 (12:5)
O VII miejsce: Alfa Bydgoszcz v RC Częstochowa 93:27 (56:12)
O X miejsce: Chaos Poznań v Miedziowi Lubin 13:10 (8:10)

16-17.09.2017 - Runda II - Kolejka II
O I miejsce: Rugby Ruda Śląska v AZS AWF Warszawa 15:28 (10:15)
O IV miejsce: Wataha Zielona Góra v Legia Warszawa 62:17 (36:0) 
O VII miejsce: RC Częstochowa v Rugby Białystok 24:31 (7:14)
O X miejsce: Miedziowi Lubin v Mazovia Mińsk Mazowiecki - mecz odwołany, decyzję podejmie KGiD
 
09-10.09.2017 - Runda II - Kolejka I
O I miejsce: AZS AWF Warszawa v Arka Rumia 31:45 (19:14)
O IV miejsce: Legia Warszawa v Sparta Jarocin 50:24 (33:10) 
O VII miejsce: Rugby Białystok v Alfa Bydgoszcz 22:17 (5:0) - rozegrany 04.11.2017
O X miejsce: Mazovia Mińsk Mazowiecki v Chaos Poznań 3:36 (0:17) 

LIGA - RUNDA I

  Grupa Wschodnia Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 AZS AWF Warszawa 6 5 0 0 30 349-64 6
2 Legia Warszawa 6 4 0 2 20 315-87 4
3 Rugby Białystok 6 2 0 4 10 201-191 2
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 6 0 0 6 0 30-553 0

 

  Grupa Zachodnia Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Arka Rumia 6 6 0 0 30 296-63 6
2 Sparta Jarocin 6 3 0 3 15 131-126 3
3 Alfa Bydgoszcz 6 3 0 3 15 134-174 3
4 Chaos Poznań 6 0 0 6 1 51-247 1

 

  Grupa Południowa Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Rugby Ruda Śląska 8 7 0 1 36 2468-104 8
2 Wataha Zielona Góra 7 4 0 3 21 221-170 5
3 RC Częstochowa 8 3 0 5 16 207-279 5
4 Biało-Czarni Nowy Sącz 7 3 0 4 13 140-158 3
5 Miedziowi Lubin 8 2 0 6 11 141-223 3

02.09.2017 - Runda I - Kolejka X
Gr. Południowa
Miedziowi Lubin v RC Częstochowa 46:35 (15:21) 
Wataha Zielona Góra v Biało-Czarni Nowy Sącz - nie odbył się

01.07.2017 - Runda I - Kolejka IX
Gr. Południowa
Rugby Ruda Śląska v Miedziowi Lubin 42:12 (27:6) 
RC Częstochowa v Biało-Czarni Nowy Sącz 0:25 vo 

24.06.2017 - Runda I - Kolejka VIII
Gr. Południowa
Wataha Zielona Góra v RC Częstochowa 75:31 (28:12) 
Biało-Czarni Nowy Sącz v Rugby Ruda Śląska 0:25 vo

10.06.2017 - Runda I - Kolejka VII
Gr. Południowa
Rugby Ruda Śląska v Wataha Zielona Góra 26:19 (12:7) 
Miedziowi Lubin v Biało-Czarni Nowy Sącz 25:0 vo 

03-04.06.2017 - Runda I - Kolejka VI
Gr. Południowa
Wataha Zielona Góra v Miedziowi Lubin 44:20 (22:3) 
RC Częstochowa v Rugby Ruda Śląska 28:20 (14:10) 
18.06.2017 - Runda I - Kolejka VI
Gr. Wschodnia
Rugby Białystok v Legia Warszawa 7:39 (0:17) /rozegrany 15.06.2017/
AZS AWF Warszawa v Mazovia Mińsk Mazowiecki 125:3 (80:0)
Gr. Zachodnia
Sparta Jarocin v Arka Rumia 10:45 (5:26)
Alfa Bydgoszcz v Chaos Poznań 31:18 (19:13)

21.05.2017 - Runda I - Kolejka V

Gr. Południowa
RC Częstochowa v Miedziowi Lubin 50:7 (16:0)
Biało-Czarni Nowy Sącz v Wataha Zielona Góra 17:38 (10 :21) 
27-28.05.2017 - Runda I - Kolejka V
Gr. Wschodnia
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Rugby Białystok 13:84 (5:35)
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 33:19 (14:12) 
Gr. Zachodnia
Chaos Poznań v Sparta Jarocin 12:15 (0:5)
Arka Rumia v Alfa Bydgoszcz 43:14 (14:14)

13-14.05.2017 - Runda I - Kolejka IV
Gr. Wschodnia

Rugby Białystok v AZS AWF Warszawa 6:35 (6:15)
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Legia Warszawa 5:108 (5:49) /rozegrany 25.06.2017/
Gr. Zachodnia

Chaos Poznań v Arka Rumia 12:72 (12:31)
Sparta Jarocin v Alfa Bydgoszcz 36:17 (12:05)
Gr. Południowa

Biało-Czarni Nowy Sącz v RC Częstochowa 50:14 (26:7)
Miedziowi Lubin v Rugby Ruda Śląska 16:36 (13:24)

29-30.04.2017 - Runda I - Kolejka III

Gr. Wschodnia

Legia Warszawa v Rugby Białystok 49:14 (15:9)
Mazovia Mińsk Mazowiecki v AZS AWF Warszawa 3:79 (0:29)

Gr. Zachodnia
Chaos Poznań v Alfa Bydgoszcz 7:31 (0:5)

Arka Rumia v Sparta Jarocin 33:5 (12:0) /rozegrano 23.04.2017/
Gr. Południowa
Rugby Ruda Śląska v Biało-Czarni Nowy Sącz 51:0 (22:0)

RC Częstochowa v Wataha Zielona Góra 37:10 (22:5)

08-09.04.2017 - Runda I - Kolejka II

Gr. Wschodnia

AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 25:12 (15:0)
Rugby Białystok v Mazovia Mińsk Mazowiecki 69:3 (38:3)
Gr. Zachodnia
Alfa Bydgoszcz v Arka Rumia 22:55 (0:31)
Sparta Jarocin v Chaos Poznań 50:0 (10:0)
Gr. Południowa
Biało-Czarni Nowy Sącz v Miedziowi Lubin 48:5 (24:0)
Wataha Zielona Góra v Rugby Ruda Śląska 17:22 (5:5)

01-02.04.2017 - Runda I - Kolejka I
Gr. Wschodnia
AZS AWF Warszawa v Rugby Białystok 52:21 (31:14)
Legia Warszawa v Mazovia Mińsk Mazowiecki 88:3 (38:0)
Gr. Zachodnia
Alfa Bydgoszcz v Sparta Jarocin 19:15 (7:15)
Arka Rumia v Chaos Poznań 48:0 (17:0)
Gr. Południowa
Rugby Ruda Śląska v RC Częstochowa 46:12 (29:0)
Miedziowi Lubin v Wataha Zielona Góra 17:18 (14:12)


PUCHAR POLSKI

  Grupa Wschodnia Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 AZS AWF Warszawa 3 3 0 0 15 89-20 3
2 Frogs Warszawa 3 1 0 2 6 56-64 2
3 Legia Warszawa 3 1 0 2 5 62-85 1
4 Rugby Białystok 3 1 0 2 3 29-68 1
  Grupa Południowa Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Rugby Ruda Śląska 3 3 0 0 15 224-21 3
2 RC Częstochowa 3 2 0 1 10 85-76 2
3 Miedziowi Lubin 3 1 0 2 5 40-149 1
4 Rugby Wrocław 3 0 0 3 0 23-126 0
  Grupa Zachodnia Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Posnania Poznań 4 4 0 0 20 270-13 4
2 Sparta Jarocin 4 3 0 1 14 83-110 2
3 Alfa Bydgoszcz 4 2 0 2 10 120-132 2
4 Wataha Zielona Góra 4 1 0 3 6 89-142 2
5 Chaos Poznań 4 0 0 4 0 37-202 0

Finał - 11.11.2016
Posnania Poznań v KS Rugby Ruda Śląska 38:0 (12:0)

Połfinały - 29.10.2016
Posnania Poznań v AZS AWF Warszawa 22:9 (12:6)

KS Rugby Ruda Śląska v RC Częstochowa 29:19 (17:0)

V kolejka - 23.10.2016
Grupa Zachodnia

Wataha Zielona Góra v Alfa Bydgoszcz 31:34 (15:17)
Posnania Poznań v Sparta Jarocin 74:0 (48:0)

IV kolejka - 15/16.10.2016
Grupa Zachodnia

Alfa Bydgoszcz v Chaos Poznań 62:3 (24:3)  
Sparta Jarocin v Wataha Zielona Góra 19:7 (12:0)

III kolejka - 08/09.10.2016
Grupa Wschodnia

Rugby Białystok v Legia Warszawa 29:18 (7:18)  
Frogs Warszawa v AZS AWF Warszawa 5:34 (0:20)
Grupa Południowa
KS Rugby Ruda Śląska v Miedziowi Lubin 106:7 (48:0)
Rugby Wrocław v RC Częstochowa 17:34 (0:22)
Grupa Zachodnia
Chaos Poznań v Sparta Jarocin 12:34 (6:14)
Wataha Zielona Góra v Posnania Poznań 3:70 (0:36)

II kolejka - 24/25.09.2016
Grupa Wschodnia

Legia Warszawa v Frogs Warszawa 29:26 (10:7)  
AZS AWF Warszawa v Rugby Białystok 22:12 (15:0)
Decyzją KGiD zweryfikowany jako walkower dla AZS AWF Warszawa 25:0
Grupa Południowa
Miedziowi Lubin v Rugby Wrocław 26:6 (7:6)
RC Częstochowa v KS Rugby Ruda Śląska 14:52 (7:22)
II kolejka - 01/02.10.2016
Grupa Zachodnia

Posnania Poznań v Chaos Poznań 58:3 (31:0)
Sparta Jarocin v Alfa Bydgoszcz 30:17 (22:3) 

I kolejka - 17/18.09.2016
Grupa Wschodnia

AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 30:15 (6:8)
Rugby Białystok v Frogs Warszawa 13:13 (3:8)
Decyzją KGiD zweryfikowany jako walkower dla Frogs Warszawa 0:25
Grupa Południowa

RC Częstochowa v Miedziowi Lubin 37:7 (22:0)
Rugby Ruda Śląska v Rugby Wrocław 66:0 (28:0)
I kolejka - 24/25.09.2016
Grupa Zachodnia

Alfa Bydgoszcz v Posnania Poznań 7:68 (0:35)
Chaos Poznań v Wataha Zielona Góra 19:48 (7:19)

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 322

7.726.113 liczba odwiedzin od
01.01.2014