POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.579.893 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ekstraliga 2018 - Tabela, wyniki

EKSTRALIGA - FAZA I

  Grupa A Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Budowlani SA Łódź 7 7 0 0 35 420-28 7
2 Lechia Gdańsk 7 5 0 2 24 229-94 4
3 Orkan Sochaczew 8 2 0 6 11 140-241 4
4 KS Budowlani Łódź 8 2 0 6 10 159-404 2
5 Arka Gdynia 6 2 0 4 9 118-299 1

  Grupa B Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Pogoń Siedlce  7 7 0 0 32 222-92 4
2 Ogniwo Sopot 6 5 0 1 26 255-70 6
3 Budowlani Lublin 7 4 0 3 22 178-135 6
4 Skra Warszawa 8 2 0 6 11 116-272 3
5 Juvenia Kraków 8 0 0 8 1 115-327 1
 
16.06.2018 - Faza I - Kolejka X
Grupa A
KS Budowlani Łódź v Arka Gdynia 83:10 (57:3)
Lechia Gdańsk v Orkan Sochaczew 25:0 walkower
Grupa B
Skra Warszawa v Budowlani Lublin 26:36 (5:24)
Pogoń Siedlce v Juvenia Kraków 55:12 (24:12)

09-10.06.2018 - Faza I - Kolejka IX
Grupa A
Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź 24:26 (5:19)  
Lechia Gdańsk v Budowlani SA Łódź 3:29 (3:22)  
Grupa B
Juvenia Kraków v Ogniwo Sopot 5:38 (5:12)  
Budowlani Lublin v Pogoń Siedlce 13:15

02.06.2018 - Faza I - Kolejka VIII
Grupa A
Arka Gdynia v Budowlani SA Łódź 6:112 (6:49)
KS Budowlani Łódź v Lechia Gdańsk 12:74 (5:24)
Grupa B 
Skra Warszawa v Pogoń Siedlce 3:34 (3:8)
Ogniwo Sopot v Budowlani Lublin 38:14 (21:7)

27-28.05.2018 - Faza I - Kolejka VII
Grupa A
Budowlani SA Łódź v Orkan Sochaczew 80:0 (42:0)
Lechia Gdańsk v Arka Gdynia 31:5 (17:0)
Grupa B 
Juvenia Kraków v Skra Warszawa 17:20 (10:5)
Pogoń Siedlce v MKS Ogniwo Sopot 11:9 (3:6)

05-06.05.2018 - Faza I - Kolejka VI
Grupa A
KS Budowlani Łódź v Budowlani SA Łódź 3:85 (3:40)
Orkan Sochaczew v Arka Gdynia 46:8 (26:3)
Grupa B
Juvenia Kraków v Budowlani Lublin 18:36 (8:26)
Skra Warszawa v Ogniwo Sopot 17:28 (7:21)

28-29.04.2018 - Faza I - Kolejka V
Grupa A
Arka Gdynia v KS Budowlani Łódź 69:8 (41:3) 
Orkan Sochaczew v Lechia Gdańsk 15:27 (10:24) 
Grupa B
Budowlani Lublin v Skra Warszawa 31:5 (24:0)
Juvenia Kraków v Pogoń Siedlce 24:36 (14:10)

21.04.2018 - Faza I - Kolejka IV
Grupa A
KS Budowlani Łódź v Orkan Sochaczew 19:31 (12:19)
Budowlani SA Łódź v Lechia Gdańsk 33:3 (19:3)
Grupa B
Ogniwo Sopot v Juvenia Kraków 80:13 (33:8)
Pogoń Siedlce v Budowlani Lublin 22:17 (10:10)

14.04.2018 - Faza I - Kolejka III
Grupa A
Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź 66:0 (38:0)
Budowlani SA Łódź v Arka Gdynia /przełożony na 25-26.08.2018/
Grupa B
Pogoń Siedlce v Skra Warszawa 49:14 (28:7)  
Budowlani Lublin v Ogniwo Sopot /rozegrany 24.06.2018/

07.04.2018 - Faza I - Kolejka II
Grupa A
Orkan Sochaczew v Budowlani SA Łódź 5:36 (0:26)  
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk /rozegrany na 27.06.2018/
Grupa B
Skra Warszawa v Juvenia Kraków 31:15 (7:3)
Ogniwo Sopot v Pogoń Siedlce /przełożony na 25-26.08.2018/

31.03.2018 - Faza I - Kolejka I
Grupa A
Budowlani SA Łódź v KS Budowlani Łódź 45:8 (33:8) 
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew 20:19 (20:19)
Grupa B
Ogniwo Sopot v Skra Warszawa 62:0 (48:0) 
Budowlani Lublin v Juvenia Kraków 31:11 (7:8)

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.579.893 liczba odwiedzin od
01.01.2014